top of page

O NÁS

cervdva.jpg

JAN SAHARA HEDL je český zpěvák, textař a písničkář, vystupoval s DG 307, poté se svojí skupinou Duševní hrob, je autorem např. jednoho ze zásadních českých songů Tisíc jmen a zakladatel skupiny Precedens / s Martinem Němcem /. Poté se věnoval hlavně vlastní tvorbě, jako textař psal nadále pro Báru Basikovou (Souměrná, atd.), Kamila Střihavku (Když se snáší déšť, atd.), Natálii Kocábovou a další interprety. Stále spolupracuje s Michalem Pavlíčkem na jeho projektech (např. Excalibur, Obraz Doriana Graye, apod.).

 

Sólová alba:

Tajnej svatej (1994)

Šílený pondělí (1995)

Matka Zebra (2001)

Zpěvačka BLANKA ŠRŮMOVÁ je známá hlavně díky indie-popové skupině Tichá dohoda, se kterou vydala celkem 12 alb, 2x byla nominována na Zpěvačku roku (Ceny Akademie 1993, 94), jejími nejznámějšími hity se staly písně Marioneta a Večírek osamělých srdcí. Pozastavení činnosti domovské kapely roku 1997 způsobilo, že odjela nadlouho mimo republiku (Peru) a po návratu vystupovala se svojí kapelou a zúčastňovala se různých projektů (např. Kamelot, atd.).

 

Sólová alba:

Neviditelná (2001, Sony Music)

Underground (2005, Saturn)

Divokej Praha-západ (2014, Warner Music)

TOMÁŠ VALÁŠEK, guitars : pódiový i studiový hráč (kytara, panovy flétny, kastaněty), autor několika vlastních hudebních projektů, skladatel divadelní a filmové hudby. Lektor ve vlastní Kytarové škole, autor výukových on-line kurzů hry na elektrickou kytaru.        Formace: SLS Leška Semelky

                 Basic Beat Báry Basikové

                 Precedens

                 Dobrohošť

                 Dolmen (autorská skupina)

                 muzikály Jesus Christ Superstar, Rusalka,Evita

Autorská CD : Dolmen

                        Flétny a kytary

 

ALEŠ ZENKL, basa, v kapele od září roku 2020.

 

PAVEL ATTEL, bicí, v kapele od září 2020

 

bottom of page