top of page

O NÁS

cervdva.jpg

JAN SAHARA HEDL je český zpěvák, textař a písničkář, vystupoval s DG 307, poté se svojí skupinou Duševní hrob, je autorem např. jednoho ze zásadních českých songů Tisíc jmen a zakladatel skupiny Precedens / s Martinem Němcem /. Poté se věnoval hlavně vlastní tvorbě, jako textař psal nadále pro Báru Basikovou (Souměrná, atd.), Kamila Střihavku (Když se snáší déšť, atd.), Natálii Kocábovou a další interprety. Stále spolupracuje s Michalem Pavlíčkem na jeho projektech (např. Excalibur, Obraz Doriana Graye, apod.).

 

Sólová alba:

Tajnej svatej (1994)

Šílený pondělí (1995)

Matka Zebra (2001)

Zpěvačka BLANKA ŠRŮMOVÁ je známá hlavně díky indie-popové skupině Tichá dohoda, se kterou vydala celkem 12 alb, 2x byla nominována na Zpěvačku roku (Ceny Akademie 1993, 94), jejími nejznámějšími hity se staly písně Marioneta a Večírek osamělých srdcí. Pozastavení činnosti domovské kapely roku 1997 způsobilo, že odjela nadlouho mimo republiku (Peru) a po návratu vystupovala se svojí kapelou a zúčastňovala se různých projektů (např. Kamelot, atd.).

 

Sólová alba:

Neviditelná (2001, Sony Music)

Underground (2005, Saturn)

Divokej Praha-západ (2014, Warner Music)

WhatsApp Image 2023-12-09 at 15.50.49 (1).jpeg

TOMÁŠ VALÁŠEK, guitars : pódiový i studiový hráč (kytara, panovy flétny, kastaněty), autor několika vlastních hudebních projektů, skladatel divadelní a filmové hudby. Lektor ve vlastní Kytarové škole, autor výukových on-line kurzů hry na elektrickou kytaru.        Formace: SLS Leška Semelky

                 Basic Beat Báry Basikové

                 Precedens

                 Dobrohošť

                 Dolmen (autorská skupina)

                 muzikály Jesus Christ Superstar, Rusalka,Evita

Autorská CD : Dolmen

                        Flétny a kytary

 

ALEŠ ZENKL, basa, v kapele od září roku 2020.

 

PAVEL ATTEL, v kapele od září 2020, hraje na bicí Ludwig, Gretsch a DW. Ve zbylém volném čase spoluzakládal a řídil hudební televize Óčko a Retro Music Television. Marnotratně buduje analogové nahrávací studio, ve kterém prohrává boj s GAS závislostí a objevuje taje hudebních starožitnosti a nových módních výstřelků. 

Family first. 

 

KAPELY: Abigail Ybarra, Tichá dohoda, Vladivojna La Chia & Banana, Pumpa, Rowdies, Window, Black & White, Černá a bílá

 

CD: Tichá dohoda - Hlasitá revoluce, Tichá dohoda - Achtung 30, Tichá dohoda - Zakázaná slova, Tichá dohoda - Kladno Manchester (The Soulmates Tribute Project, Vol. 2), Dan Šustr a Zuzana Vintrová - The Soulmates Tribute Project - vol. 1, Pumpa - Tak tradá, Rowdies - Nažhaveno, Černá a bílá - Černá a bílá

bottom of page